Özel Güvenlik Arma ve Apoletleri

Bir kurum ya da kuruluşlara bağlı olarak çalışan özel güvenliklerin belirli prosedürlere uygun şekilde iş kıyafetleri vardır. Yaz aylarında ve kış aylarında farklılık gösteren bu iş kıyafetlerinde her zaman sabit olan şey, o kişinin güvenlik olduğunu gösteren armanın bulunmasıdır. Eğer çalışan kişinin kıyafetinde bir güvenlik arması ve bağlı olduğu güvenlik şirketinin adı yazmıyorsa genellikle onu güvenlik olarak algılamak pek mümkün değildir. Tüm bu detayları ele aldığımızda özel güvenlik kıyafetlerinde her zaman armaya dikkat edilmesi gerektiğini fark ediyoruz. Bu armalar genellikle kıyafetin göğüs tarafında ve kollarda bulunur. Hem karşıdan hem de yanlardan bakıldığın da kişinin özel güvenlik olduğu belli olsun diye yapılan bir çalışmadır.

Kurumsal güvenlik firmaları, çalışanlarının kıyafetleri üzerine her zaman kendi armalarını diktirirler. Bu durum hem görsel olarak bir saygınlık hem de kurumsallık açısından daha düzgün bir iş yapılmasına sebep olur. Güvenlik arma tercihleri yaparken de her zaman firmanızın logosuna uygun bir tercih yapmanız gereklidir. Eğer bu konuda tercih yapmakta zorlanıyorsanız öncelikle bizlerden destek alabilirsiniz. İlk olarak iş elbiselerinizin hangi renkte olduğu önemli bir detaydır. Çünkü bu renk tercihi ile sizin logonuzun uyumluluğuna takım arkadaşlığı yapacak olan arma şekli çok önem teşkil etmektedir. Global hale gelen tüm firmalar her zaman logo ve arma gibi detaylara çok fazla önem verirler.

Firmamız olarak ürettiğimiz ve satışını yaptığımız tüm armalarda öncelikle netliğe ve kaliteye çok dikkat etmekteyiz. Çünkü kalitesiz dikilen ve önem verilmeyen işçilik sonucu ortaya çıkan Özel Güvenlik Armaları, görüntü olarak hoş bir izlenim bırakmıyor. Bu tarz detaylı dikim işlerinde işçiliğin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca kullanılan malzemelerin de kalitesi çok önemlidir. Eğer kalitesiz bir iplik kullanımı söz konusu ise zamanla arma üzerinde iplik kaçmaları ve bozulmalar meydana gelmektedir. Yıllardır yaptığımız çalışmalar sonucu elde ettiğimiz tecrübelerimizle sizlere sorunsuz ve net bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eğer çevrenizde daha önce bizlerden hizmet alan kurumlar var ise onlardan hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

  • Tasarım

    Firmanıza Özel Logonuzun Tasarımı 24 Sene Tecrübeye Sahip Tasarım ekibimiz tarafından çizilmektedir.

  • Üretim

    Ön Çalışma Onayı Sonrası Son Sistem Makina Parkurumuz Size Özel üretim Gerçekleştirmekletir.